Wyszukaj ofertę
 

Usługi

Wysoka jakość naszych usług pozwala wszystkim naszym Klientom zaspokoić własne potrzeby z zakresu sprzedaży, zakupu oraz wynajmu nieruchomości na terenie Warszawy. Każda ze świadczonych przez EkoHouse usług jest dostosowywana indywidualnie do sytuacji oraz potrzeb Klienta. Szukamy rozwiązań, które zadowolą wszystkie strony transakcji. Celem EkoHouse jest uzyskanie pełnej satysfakcji naszych Klientów w kontekście realizacji postawionych celów.

Sprzedaż

Sprzedaż

Kompleksowa pomoc w zakresie sprzedaży nieruchomości dostosowana do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Zapewniamy profesjonalną pomoc transakcyjną oraz obsługę na każdym etapie procesu sprzedaży nieruchomości, poczynając od dnia przyjęcia jej na sprzedaż aż do dnia przekazania jej znalezionemu przez nas nabywcy. Pełna, profesjonalna obsługa transakcji uwzględniająca bezpieczeństwo. Nasze doświadczenie eksperckie daje stuprocentową gwarancję sukcesu. 

Wynajem

Wynajem

Eko House oferuje swoją pomoc z zakresu zarówno poszukiwania lokali do wynajęcia jak i najemców. W obu sytuacjach gwarantujemy pełen profesjonalizm w dążeniu do finalizacji powierzonych nam zadań. Dopilnujemy wszelkich formalności wraz z przygotowaniem odpowiednich umów oraz protokołów zdawczo-odbiorczych w możliwie jak najkrótszym czasie.

Zakup

Zakup

Jeżeli szukają Państwo swojego miejsca w Warszawie to EkoHouse jest idealnym partnerem, który oferuje swoje zasoby w celu tego typu działań. Nasze bogate doświadczenie w obrocie nieruchomościami na terenie Warszawy na pewno pozwoli dokonać trafnej diagnozy w oparciu o Państwa potrzeby. Naszym celem jest poprowadzenie Klienta przez skomplikowany proces transakcji w sposób możliwie najprostszy i najbardziej efektywny.

Doradztwo

Doradztwo

Naszą wiedzę o Warszawie i tutejszym rynku nieruchomości opieramy na wieloletnim doświadczeniu. Pozwala nam ono świadczyć usługi doradcze w kontekście wielu zagadnień związanych z branżą oraz życiem i funkcjonowaniem na terenie Warszawy. Naszym Klientom staramy się pomóc w każdym możliwym aspekcie. Naturalnie, w swojej pracy nie stosujemy szablonowych, sztywnych rozwiązań – są one zawsze dostosowane do sytuacji Klienta i zagadnienia, które jest do nas skierowane.