Wyszukaj ofertę
 

Kariera

Rynek nieruchomości jest jednym z najbardziej perspektywicznych i rozwojowych rynków. Podjęcie pracy w charakterze doradcy ds. nieruchomości bądź pośrednika w obrocie nieruchomościami pozwala na stałe poszerzanie wiedzy o tym rynku, a także zdobywanie doświadczenia, niezbędnego do sprawnego poruszania się po nim. Tego rodzaju zawód niesie ze sobą również szereg innych zalet.


Duża elastyczność
Praca w charakterze doradcy ds. nieruchomości to idealna propozycja dla osób ceniących sobie elastyczność, dużą samodzielność i nieregulowany czas pracy. Jednak taka swoboda w działaniu powoduje, że potencjalny kandydat na stanowisko doradcy ds. nieruchomości musi wykazać się świetną organizacją własnej pracy.

Kontakt z Klientem
Osoba, której zależy na kontakcie z drugim człowiekiem doceni możliwość nieustannego poznawania nowych ludzi i budowania z nimi biznesowych relacji. Żaden zawód nie oferuje większych możliwości pracy nad umiejętnościami interpersonalnymi i sprzedażowymi, niż zawód doradcy ds. nieruchomości.

Wysokie wynagrodzenie
Każda osoba, która spędzi na rynku nieruchomości trochę więcej czasu doceni możliwość generowania dochodów w oparciu o prowizję od każdej transakcji. Jest to czynnik motywujący do pracy i dający możliwość wypracowania naprawdę atrakcyjnego wynagrodzenia.

Jeżeli czujesz się dobrze w kontaktach z Klientami, interesuje Cię rynek nieruchomości, a także cenisz sobie elastyczność i samodzielność w podejmowaniu decyzji – skontaktuj się z nami, przesyłając swoją aplikację na adres biuro@ekohouse.net